Valstybės naujienos

 • 2010 m. darbo našumas šalies ūkyje padidėjo 5,7 procento

 • Institucijos: Statistika
  Data: 2011-04-11

  Statistikos departamentas praneša, kad 2010 m. šalies ūkyje per vieną dirbtą valandą vidutiniškai buvo sukurta 33,59 lito pridėtinės vertės to meto kainomis, arba 2,32 lito daugiau nei 2009 m. Per metus vienas užimtasis sukūrė 63 230 litų bendrosios pridėtinės vertės.

  Antrus metus iš eilės didžiausias – 74,7 lito – darbo našumas buvo elektros, dujų ir vandens tiekimo įmonėse. Beveik du kartus bendrą šalies ūkio darbo našumą viršijo ir transporto, sandėliavimo ir ryšių verslo veiklos įmonės, kur darbo našumas sudarė 63,6 lito, bei nekilnojamojo turto, nuomos ir kito verslo įmonės – 57,4 lito. Be minėtų veiklos rūšių daugiau bendrosios pridėtinės vertės to meto kainomis per vieną dirbtą valandą, palyginti su darbo našumu visame ūkyje, buvo sukurta kasybos ir karjerų eksploatavimo, finansinio tarpininkavimo, apdirbamosios gamybos įmonėse bei viešajame valdyme ir gynyboje.

  Vertinant palyginamosiomis kainomis, 2010 m. per vieną dirbtą valandą buvo sukurta 5,7 procento daugiau bendrosios pridėtinės vertės, o vienas užimtasis sukūrė 6,8 procento daugiau bendrosios pridėtinės vertės nei 2009 m.


  Statistikos departamento informacija

 • ATGAL
  Premjero patarėjas: neonacistinė provokacija kelia pasišlykštėjimą ir pasipiktinimą
  PIRMYN
  Su ūkininkais – apie problemas ir galimybes
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.