Valstybės naujienos

 • A. Kubilius Kijeve susitiks su dviejų valstybių prezidentais ir pristatys Lietuvos branduolinės energetikos vystymo poziciją

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-04-18

  Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius pirmadienį po pietų išvyksta darbo vizito į Kijevą (Ukraina). Premjero vizitas organizuojamas Ukrainos kvietimu. Vizito metu premjeras A. Kubilius pristatys Lietuvos poziciją branduolinės energetikos vystyme, įskaitant atominių elektrinių statybą kaimyninėse šalyse, taip pat patvirtins 10 tūkstančių eurų skyrimą Černobylio projektams iš URM Vystomojo bendradarbiavimo lėšų, sakys kalbą Kijevo aukščiausio lygio susitikime saugaus ir inovatyvaus branduolinės energijos naudojimo klausimais. Dvišalių susitikimų su Ukrainos ir Kazachstano prezidentais, Prancūzijos ir Ukrainos premjerais metu Lietuvos vyriausybės vadovas aptars tarpusavio ekonominio bendradarbiavimo klausimus.

  Šiandien vakare premjerą A. Kubilių ir jį lydinčius delegacijos narius priims Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovičius. Po to, Lietuvos ambasadoje Ukrainoje vyks susitikimas su Ukrainos krepšinio superlygos (generalinis direktorius A.Pavilonis) ir klinikos „Kardiolita“ organizuojamos labdaros akcijos dalyviais, diskusija su Lietuvos verslo atstovais, dirbančiais Ukrainoje.

  Balandžio 19 d. ryte premjeras A. Kubilius susitiks su JAV Valstybės departamento specialiuoju pasiuntiniu Eurazijos energetikos klausimams R. Morningstaru. Vėliau dalyvaus šalių donorų konferencijoje, skirtoje papildomiems įnašams Černobylio projektams užbaigti. Po pietų A. Kubilius dalyvaus ir sakys kalbą Kijevo aukšto lygio vadovų konferencijoje saugaus ir inovatyvaus branduolinės energijos naudojimo klausimais. Vakare vyriausybės vadovas susitiks su Kazachstano prezidentu Nursultanu Nazarbajevu.

  Balandžio 20 d. ryte premjeras aptars darbinius dvišalio bendradarbiavimo klausimus su Ukrainos Ministru Pirmininku Mykola Azarovu. Trečiadienį vakare premjeras A. Kubilius ir jį lydintys delegacijos nariai grįš į Lietuvą.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Saugią aplinką mokyklose kurs vaiko gerovės komisijos
  PIRMYN
  Miškasodis įsibėgėja
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.