Akcija „Darom“ keičia šalies gyventojų įpročius | Apžvalga

Valstybės naujienos

 • Akcija „Darom“ keičia šalies gyventojų įpročius

 • Institucijos: Prezidentūra
  Data: 2011-04-16

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Prezidentūros darbuotojais dalyvavo švaros akcijoje „DAROM" (Nuotr. Dž. G. Barysaitės/LR Prezidentūra)

  Prisijungdama prie tradicinės švaros akcijos “Darom” Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Prezidentūros darbuotojais dalyvavo talkoje tvarkant Neries pakrantę nuo Valakampių tilto iki Verkių regioninio parko pradžios.

  Prezidentės teigimu, tai, kad šalies gyventojai vis daugiau dėmesio skiria aplinkos tvarkymui ir keičia tvarkos įpročius rodo, kad šalyje stiprėja bendruomeniškumo jausmas ir atsakomybė už savo kraštą.

  “Įprotį šiukšlinti pamažu keičia įprotis susitvarkyti. Lietuva tampa gražesnė, nes vis daugiau žmonių nešiukšlina patys ir neleidžia kitiems to daryti. Akcija “Darom” ne tik keičia šalies gyventojų įpročius, bet ir ugdo atsakomybę už savo kraštą”, – sako Prezidentė.

  Savanoriška veikla, pasak Prezidentės, rodo šalies gyventojų pilietiškumą ir demokratijos brandą, todėl savanorystę būtina skatinti visoje šalyje.

  2011 m. visoje Europos Sąjungoje paskelbti savanorystės metais.

  Šalies vadovė atkreipia dėmesį į būtinybę keisti ir atliekų tvarkymo kultūrą.

  “Sąvartynai atliekų tvarkymo problemų neišspręs. Privalome išmokti atliekas rūšiuoti ir perdirbti. Tuo pasirūpinti turi ir Vyriausybė, ir vietos valdžia, ir bendruomenės”, – sako Prezidentė.

  Prezidentės spaudos tarnyba
 • ATGAL
  Informacinės technologijos sveikatos priežiūros įstaigose 2011 m.
  PIRMYN
  Vyriausybė tarėsi, kaip užtikrinti darbuotojams socialines garantijas ir mažinti nelegalų darbą
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.