Valstybės naujienos

 • Darnios daugiavaikės šeimos stiprina tautą ir bendruomenę

 • Institucijos: Prezidentūra
  Data: 2011-04-27

  Motinos dienos proga Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus daugiavaikėms motinoms.

  Šalies vadovė pabrėžė, jog požiūris į gausias šeimas parodo visuomenės pilietiškumo brandą ir šalies pažangos lygį. Valstybė ir visuomenė turi pagal išgales padėti daugiavaikėms šeimoms.

  Pasak Prezidentės, darnioje, ir ypač – gausioje šeimoje užaugęs žmogus nuo mažens išmoksta dalintis gerumu, svarbiausiais gyvenimo klausimais tartis ir – sutarti. Tai – vertybės, kurios visuomet išlieka svarbiausios, nes atsveria susvetimėjimo ir savanaudiškumo grėsmę.

  „Šiluma ir meilė, kurią atidavėte savo vaikams, šiandien gaubia ir Jus pačias, grįžta Jūsų artimųjų rūpesčiu ir visuomenės pagarba. Dorai augindamos vaikus, puoselėdamos meilę šeimose, įveikdamos gyvenimo sunkumus, Jūs nusipelnėte Lietuvai. Kiekviena darni daugiavaikė šeima stiprina tautą ir bendruomenę. Jūsų – motinų – meilė ir pasiaukojimas yra neatsiejama tautos tvirtybės dalis, išlikimo garantas”, – kreipdamasi į susirinkusias kalbėjo Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

  Valstybinis apdovanojimas, ordino „Už nuopelnus Lietuvai” medalis skirtas 45 daugiavaikėms motinons iš visos Lietuvos.

  Prezidentės spaudos tarnyba

 • ATGAL
  Patvirtinta atnaujinta Konvergencijos programa
  PIRMYN
  Vyriausybė laikosi nuomonės, kad Darbo kodeksas ir dabar suteikia galimybę tėvams palydėti vaikus į mokyklą pirmąją mokslo metų dieną
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.