Valstybės naujienos

 • Į Lietuvą atvyksta „Hitachi“ prezidentas

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-06-14

  Birželio 16 dieną tarptautinės korporacijos „Hitachi“ prezidentas Hiroaki Nakanishi lankysis Lietuvoje. Vizito metu jis susitiks su Ministru Pirmininku A. Kubiliumi, naujosios Visagino AE projekto įgyvendinimo Komisija, regioninių branduolinės jėgainės statybos partnerių – Estijos, Latvijos ir Lenkijos atstovais. „Hitachi“ kartu su viena iš savo dukterinių bendrovių „Hitachi-GE Nuclear Energy“ pateikė pasiūlymą investuoti į Visagino atominę elektrinę (AE).

  „Paties „Hitachi“ prezidento noras asmeniškai susipažinti su Visagino AE projekto aplinka bei jo dalyviais parodo, kad regioninis Visagino AE projektas yra vertinamas labai rimtai ir atsakingai,“ – sakė Vyriausybės vadovas A. Kubilius.

  „Hitachi“ prezidento vizitas bus pirmasis tokio masto korporacijos aukščiausio rango pareigūno apsilankymas Lietuvoje.

  „Hitachi“ centrinė būstinė yra Tokijuje, Japonijoje. Šioje tarptautinėje aukštųjų technologijų ir paslaugų korporacijoje visame pasaulyje dirba apie 360 000 darbuotojų, metinė apyvarta viršija 260 mlrd. litų. „Hitachi“ ypatingą dėmesį skiria socialinėms inovacijoms, pagrindinė veikla apima informacinių sistemų ir telekomunikacijų, energetikos, socialinės infrastruktūros ir pramonės, statybų, aukštųjų technologijų sektorius.

  „Hitachi“ kartu su JAV bendrove „General Electric“ valdo 2007 m. įkurtą branduolinės energetikos kompaniją „Hitachi GE Nuclear Energy, Ltd“. Ši bendrovė perėmė per pusšimtį metų sukauptą „Hitachi“ ir „General Electric“ patirtį branduolinės energetikos srityje (nuo tyrimų, projektavimo iki atominių elektrinių statybos, testavimo ir priežiūros).

  „Hitachi GE Nuclear Energy“ gaminamas branduolinis reaktorius yra vienintelė pasaulyje III kartos technologija, kuri jau naudojama praktikoje, t.y. šią technologiją naudojančios atominės elektrinės jau yra pastatytos ir gamina elektros energiją. Daugiau informacijos apie „Hitachi“ galima rasti www.hitachi.com.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Tremtiniai stiprina meilę Tėvynei ir tikėjimą teisingumu
  PIRMYN
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: 1941 metų Lietuvos tragedija - visų šalies gyventojų tragedija
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.