Valstybės naujienos

 • Keliones Lietuvoje vairuotojai galės planuoti tiksliau

 • Institucijos: Ministerijos
  Data: 2011-06-02

  Nuo š.m. birželio 1-osios vairuotojai, apsilankę Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos interneto svetainėje www.lakd.lt, turės galimybę tiksliau planuoti kelionės laiką ir maršrutą.

  Keliones Lietuvoje vairuotojai galės planuoti tiksliau

  Visi kelio ruožai, kuriuose vyksta ar artimiausiu metu prasidės įvairūs rekonstravimo ar remonto darbai, bus pažymėti naujame žemėlapyje „20011 m. planuojami darbai“ (www.lakd.lt→Eismo informacija→20011 m. planuojami darbai).

  Taip pat vairuotojai galės pasitikslinti remontuojamo ruožo atkarpą, sužinoti darbų pobūdį ir numatytus greičio apribojimus – apie visa tai informuos kitas žemėlapis, į kurį „patekti“ galima paspaudus aktyviąją nuorodą „Šios dienos apribojimus rasite čia: Darbai ir apribojimai keliuose. Šiame žemėlapyje atspindėta svarbiausia informacija apie tos dienos eismo apribojimus.

  Kelių direkcija tikisi, kad išankstinio planavimo galimybė talkins ramesnei ir saugesnei kelionei.

  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos informacija

 • ATGAL
  Kuo karštą vasaros dieną geriausia malšinti troškulį?
  PIRMYN
  Lietuvos, Latvijos ir Estijos studentų „Gaudeamus“ rengiasi žygiui į Vilnių
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.