Valstybės naujienos

 • Lietuva dalyvaus pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“ Milane

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-06-13

  Vyriausybė pasitarime nusprendė, kad Lietuva dalyvaus pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“ Milane.

  Pagrindinė šios parodos tema – planetos mityba, gyvenimo energija – itin aktuali savitas kulinarines tradicijas turinčiai ir tautinį paveldą puoselėjančiai, natūralius ir aukštos kokybės maisto produktus eksportuojančiai bei naujų rinkų nuolat ieškančiai mūsų šaliai.

  Pasaulinė paroda „EXPO 2015“ po ilgesnės pertraukos vėl vyks Europoje. Teisę surengti pasaulinę parodą iškovojusi Italija tikisi, kad parodoje dalyvaus mažiausiai 130 pasaulio valstybių ir ją aplankys daugiau kaip 20 milijonų žmonių, iš kurių net 30 procentų bus atvykę iš kitų Europos ir pasaulio valstybių.

  Planuojama, kad per 6 parodos mėnesius Lietuvos paviljoną aplankys 2-3 milijonai svečių, kuriems bus pristatomi lietuviški maisto produktai. Parodos metu tikimasi lietuviškos produkcijos parduoti už kelis milijonus litų. Lietuvos dalyvavimas parodoje Milane taip pat leis pristatyti Lietuvos turizmo, investavimo ir eksporto galimybes, ekonomikos ir mokslo laimėjimus, šalies kultūrą, padės stiprinti dvišalius Lietuvos ir Italijos santykius.

  Už šalies pasirengimą dalyvavimui šioje parodoje atsakingos didelę Lietuvos atstovavimo pasaulinėse parodose patirtį turinčios Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijos.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Lietuviai tampa gerosios praktikos turizmo srityje skleidėjais
  PIRMYN
  Vilnių platesniu lanku apjuos išorinis pietinis aplinkkelis
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.