Valstybės naujienos

 • Lietuva ir Azerbaidžanas bendradarbiaus ekstremaliųjų situacijų prevencijos ir likvidavimo srityje

 • Institucijos: Ministerijos
  Data: 2011-04-21

  Lietuva ir Azerbaidžanas glaudžiau bendradarbiaus siekiant užkirsti kelią ekstremaliosioms situacijoms ir jas likviduojant bei, esant reikalui, teiks abipusę pagalbą. Tokius ketinimus patvirtino vidaus reiklų ministras Raimundas Palaitis ir Azerbaidžano Respublikos nepaprastųjų situacijų ministras Kemaletdinas Geidarovas, parafuodami tarpvalstybinę sutartį.

  Savitarpio pagalbą ekstremaliųjų situacijų likvidavimo metu šalys numato teikti pagal poreikį siųsdamos pagalbos teikimo grupes atlikti gelbėjimo ir kitų neatidėliotinų darbų ekstremaliosios situacijos zonoje, specialiąją įrangą ar medžiagas.

  Šalys bendradarbiaus ne tik teikdamos viena kitai pagalbą ekstremaliosiomis situacijomis, bet ir jas prognozuojant bei vertinant jų sukeltus padarinius, planuojant ir organizuojant priemones, skirtas užkirsti joms kelią. Taip pat planuojama keistis patirtimi organizuojant gyventojų mokymą, kaip elgtis susidarius ekstremaliosioms situacijoms, suteikti pirmąją medicinos pagalbą. Numatoma bendrai įgyvendinti mokslo ir tiriamuosius projektus, rengti konferencijas, seminarus, darbo pasitarimus, mokymus bei pratybas, keistis ekstremaliųjų situacijų valdymo informacija.

  Šią savaitę Azerbaidžane su darbo vizitu lankosi vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis, viceministras Mindaugas Ladiga ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Remigijus Baniulis. Vizito tikslas – ne tik parafuoti sutartį, bet ir aptarti jos įgyvendinimą, susipažinti su Azerbaidžano civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų valdymo sistema, pasikeisti gerąja patirtimi šioje srityje.

  Vidaus reikalų ministerija

 • ATGAL
  Seimo priimtos pataisos padės efektyviau taikyti pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemones
  PIRMYN
  Vyriausybė iš esmės pritarė Seimo parengtoms pensijų sistemos gairėms
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.