Lietuvos krikščionys demokratai rinkosi Kaune | Apžvalga

Įžvalgos

 • Lietuvos krikščionys demokratai rinkosi Kaune

 • Temos: Politika
  Data: 2011-05-16

  Šių metų gegužės 15 d. Kaune, Saulės gimnazijoje, vyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ (LKD bendrija) ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Čia dalyvavo krikdemų atstovai iš visos Lietuvos. Susirinkusius pasveikino LR Seimo pirmininkė, taip pat Lietuvos krikščionių demokratų bendirjos narė Irena Degutienė. Konferencijoje naujai kadencijai perrinktas dabartinis LKD bendrijos primininkas Valentinas Stundys. Naujai išrinkta bendrijos taryba ir valdyba.

  Suvažiavę krikščionys demokratai diskutavo valstybei, taip pat TS-LKD ir pačiai bendrijai svarbiais klausimais. Aptarta padėtis po savidaldos rinkimų, koalicijų formavimosi peripetijos. Diskutuota apie artėjančius TS-LKD pirmininko rinkimus. Kalbėta apie geopolitinę Lietuvos situaciją ir padėtį pačioje Lietuvoje.

  Aptariant visos partijos gyvenimo aktualijas, pabrėžta ypatinga vienybė. Anot V. Stundžio, bus nepasiduodama jokioms žurnalistų ar politologų provokacijoms apie nesutarimus partijos viduje ar pan. Ypač šiuo TS-LKD pirmininko rinkimų laikotarpiu susiklausimas partijoje ir bereikalingo susipriešinimo vengimas yra būtina sąlyga – tokia nuomonė ryškėjo krikdemų diskusijose. Kita vertus, buvo pasidžiaugta demokratinių nuostatų vyravimu TS-LKD partijoje – iškeliant ne vieną kandidatą į pirmininkus. Argumentuotai pristatytos kandidatus remiančios nuomonės.

  „Apžvalgos“ skaitytojams priminsim, kad Lietuvos krikščionių demokratų bendrija yra jungtinės partijos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų struktūrinis vienetas, vienijantis ideologinį krikščioniškosios demokratijos sparną, susiformavusį susijungus dviem dešiniosioms partijoms – Tėvynės Sąjungai ir Lietuvos krikščionims demokratams. LKD bendrija yra išlaikiusi  Lietuvos krikščionių demokratų partijos struktūrą ir yra tiek savo ideologija, tiek žmogiškaisiai resursais ypač įtakinga TS-LKD dalis.

 • ATGAL
  Internete atveriami KGB archyvai
  PIRMYN
  Gegužinių malda prie Mindaugo Tomonio kryžiaus
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.