Valstybės naujienos

 • Ministras R. Palaitis susitiko su profsąjungos atstovais

 • Institucijos: Ministerijos
  Temos: Ūkis
  Data: 2011-06-02

  Šiandien vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis susitiko su Vidaus reikalų sistemos respublikinės profesinės sąjungos atstovais aptarti aktualius klausimus, susijusius su statutine tarnyba.

  „Susitikti ir pasikalbėti apie problemas, drauge ieškoti jų sprendimo būdų jau tapo gražia tradicija. Džiaugiuosi, kad vyksta konstruktyvus dialogas“, – teigė ministras R. Palaitis.

  Susitikime dalyvavę Vidaus reikalų ministerijos specialistai atsakinėjo į Loretos Soščekienės vadovaujamos Vidaus reikalų sistemos respublikinės profesinės sąjungos atstovų klausimus, pasikeitė nuomonėmis apie Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio, taikomo 2012 m., įstatymo projektą, Pareigūnų ir karių, išleidžiamų į pensiją, socialinio prisitaikymo, medicininės reabilitacijos bei profesinio orientavimo į kitas veiklos sritis sistemos sukūrimo programą bei Valstybinių pensijų sistemos pertvarkymo koncepciją. Sutarta, jog šiems klausimams bus skiriamas ypatingas dėmesys: tiek ministerijos, tiek profsąjungos atstovai vertins situaciją, keisis siūlymais bei informacija ir sieks racionalių sprendimų.

  Profesinės sąjungos atstovams reiškiant susirūpinimą dėl Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento finansavimo bei dėl to kylančio poreikio ugniagesiams eiti nemokamų atostogų, ministras R. Palaitis pabrėžė, jog šis jautrus klausimas nėra pamirštas. Artimiausiu metu tai bus aptarta su ministru pirmininku, tačiau konkretesnių sprendimų greičiausiai bus galima sulaukti tik svarstant kitų metų biudžeto projektą.

  Vidaus reikalų sistemos respublikinės profesinės sąjungos atstovai ministrui išsakė ir savo baimes dėl pareigūnų skaičiaus mažinimo, kuris esą laukia po Lietuvoje vyksiančio Europos vyrų krepšinio čempionato. „Tokių ketinimų nežinau ir nesu apie juos girdėjęs. Tikiuosi, jog statutinių pareigūnų vadovai tiesiogiai paaiškins situaciją ir išsklaidys gandus ir baimes“, – sakė vidaus reikalų ministras.

  Sutarta, jog kitas Vidaus reikalų ministro ir profsąjungos atstovų susitikimas bus organizuojamas rudenį, kai bus aiškiau įvertinta esama situacija ir sukonkretinti sprendimai dėl atlyginimų, pareigūnams taikomų medicininės reabilitacijos ir kitokių garantijų bei kitų metų biudžeto projekto.

  Vidaus reikalų ministerijos informacija

 • ATGAL
  Lietuvoje nustatytas klasikinio kiaulių maro atvejis
  PIRMYN
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: Ukrainos sugrįžimo į Europą kelyje svarbų vaidmenį gali atlikti jaunimas ir stipresni kultūriniai ryšiai
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.