Valstybės naujienos

 • Plėtojami santykiai su lenkų kelininkais

 • Institucijos: Ministerijos
  Data: 2011-06-07

  Per artimiausius dvejus metus ypatingą dėmesį Lietuvos ir Lenkijos kelininkai numato skirti Transporto baltojoje knygoje rekomenduojamoms nuostatoms dėl bendro supratimo bei projektų įgyvendinimo – sparčiau naikinti skirtumus tarp Rytų ir Vakarų Europos transporto infrastruktūrų.

  Taip pat bus siekiama sutrumpinti kelionės tarp Vilniaus ir Varšuvos laiką. Susitarta keistis informacija parenkant dangų konstrukcijas panašiomis klimato sąlygomis.

  Pasak Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus Skirmanto Skrinsko, abi kaimyninės šalys numato keistis specialistais, taip pat moksline ir technine informacija, atskirų šakų tyrimų, ataskaitų duomenimis. Numatyta dažniau rengti abipuses konsultacijas, techninius seminarus.

  Su GDDKiA vadovu Lechu Viteckiu pasikeista nuomonėmis ir dėl naujojo elektroninio kelių mokesčio greitkeliuose, įvedamo Lenkijoje nuo liepos 1 d., svarbos ir efektyvumo.  Aptartas ir neseniai Lenkijos Seimo priimtas įstatymas – gerokai sugriežtinantis rangovų, nevykdančių sutartinių įsipareigojimų, atsakomybę ir sankcijas jų atžvilgiu.

  Susisiekimo ministerijos informacija

 • ATGAL
  Žurnalistų saugumas – tarptautinės bendruomenės pareiga
  PIRMYN
  Antrųjų Prezidentės kadencijos metų prioritetas – korupcijos užkardymas ir energetinė šalies nepriklausomybė
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.