Valstybės naujienos

 • Pradedama nauja nacionalinė saugaus eismo propagavimo kampanija

 • Institucijos: Ministerijos
  Data: 2011-04-22

  Susisiekimo ministerija pradeda naują nacionalinę saugaus eismo komunikacijos kampaniją „Verta“, kuri gerokai skirsis nuo buvusių panašių projektų. Šįkart nuspręsta nebenaudoti žmonių bauginimo, rodant avarijas ir jų pasekmes, o įtikinti saugiai elgtis kelyje per praktinės naudos rodymą.

  „Eismo dalyviams nusprendėme akcentuoti teigiamo elgesio kelyje privalumus. Jei vairuoji kultūringai – išleidi mažiau pinigų baudoms, apsaugai save ir kitus. Jei paisai eismo taisyklių – esi harmoningame sambūvyje su gamta ir aplinka“, – sakė susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas.

  Naujovišką, metus truksiančią reklaminę kampaniją sudarys penkios esminės kryptys – „Alkoholis“, „Greitis“, „Saugos diržai“, „Atšvaitai“ ir „Vairavimo kultūra“.

  Norint, kad kampanija duotų didesnį efektą, Susisiekimo ministerijoje šiandien pasirašytas Susisiekimo ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Policijos departamento ir Lietuvos automobilių direkcijos vadovų susitarimas dėl veiksmų koordinavimo vykdant saugaus eismo gerinimo priemones.

  „Kelių institucijų bendradarbiavimas ir bendri veiksmai turėtų atnešti geresnių rezultatų. Pavyzdžiui, jei policija vykdys prevencinę akciją dėl atšvaitų naudojimo, mes tuo pat metu inicijuosime atšvaitų reklamos skleidimą per žiniasklaidą, skleisime informaciją viešose vietose, organizuosime švietėjiškus renginius“, – vieną iš būsimo bendradarbiavimo pavyzdžių nurodė R. Vaštakas.

  Vykdant švietėjišką veiklą nuspręsta aktyviai naudoti ir modernias komunikacijos priemones – bus sukurta interneto svetainė www.saugukelyje.lt ir „Facebook“ sritis, kurioje žmonės galės diskutuoti apie saugų eismą, dalyvauti akcijose.

  Šių metų kampanijos motto lakoniškas – „Verta!“. Nedrausmingiems vairuotojams taip siūloma paklausti savęs – „ar tikrai verta taip blogai elgtis kelyje?“.

  Susisiekimo ministerijos informacija

 • ATGAL
  Prezidentė paskyrė R.Kuodį Lietuvos Banko valdybos pirmininko pavaduotoju
  PIRMYN
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: Černobylio tragedija patikrino mūsų žmogiškumą, pasiryžimą ateiti į pagalbą nelaimės ištiktiems žmonėms ir gebėjimą užjausti
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.