Valstybės naujienos

 • Premjeras pasveikino konkurso „Populiariausia prekė 2010“ laimėtojus

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-04-29

  Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien Vyriausybės rūmuose pasveikino konkurso „Populiariausia prekė 2010“ laimėtojus. Konkurso nugalėtojos – įmonės, kurių gaminamos, tiekiamos prekės yra populiariausios įvairiose maisto ir ne maisto prekių kategorijose. Laimėtojoms įteikti „Populiariausios prekės 2010“ medaliai.

  „Džiugu pasveikinti jau tradiciniu tampančio konkurso laimėtojus. Noriu palinkėti Jums sėkmės nelengvame mūsų ir Jūsų bendradarbiavime ir pasidžiaugti geromis pastarųjų dienų žiniomis – augančiu BVP bei atsigaunančia mažmenine prekyba. Jūs ir sukuriate šias geras žinias. Dėkoju už tai, kad esate stiprūs ne tik nugalėti mūsų širdis ir skonius, bet ir nugalėti globalioje konkurencijoje“, – sveikindamas laimėtojus kalbėjo Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

  Šalies gyventojai dažniausia renkasi lietuvišką prekę – net 66 proc. perkamiausių produktų yra pagaminti Lietuvoje. Tarp konkurso nugalėtojų yra duona „Agota“, Rokiškio „Naminis“ pienas, balzamas „Žalios devynerios“, Tradicinė silkių filė „Viči“, „Utenos alus“ ir kiti Lietuvos gyventojų mėgstami bei vertinami produktai. Tokios prekės kaip natūrali rauginta gira „Smetoniškai“, „Tarybinės pieniškos virtos dešrelės“, majonezas „Vilnius“, AB „Žemaitijos pieno“ varškės sūrelis „Magija“ ir maišytas tepinys „Saulutė“, kvietiniai miltai „Malsena“, įvairių sulčių gėrimas su vitaminais „Elmenhorster“ bei daugelis kitų jau antrus metus yra pripažintos populiariausiomis.

  Konkurso metu buvo nustatyta 70 populiariausių produktų pieno, mėsos, duonos, gėrimų ir kitose kategorijose. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį buvo renkami konkurso nugalėtojai, – parduotų prekių kiekis vienetais. Konkursas vyksta antrus metus iš eilės, jį organizuoja Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA).

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Santykiuose su Kaliningrado sritimi svarbiausia gera kaimynystė
  PIRMYN
  Daugiau kaip 14 tūkst. berželių – užrašui „Žalgiris 600“
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.