Premjeras Seime pristatė Vyriausybės veiklos 2010 metų ataskaitą | Apžvalga

Valstybės naujienos

 • Premjeras Seime pristatė Vyriausybės veiklos 2010 metų ataskaitą

 • Institucijos: Prezidentūra
  Data: 2011-04-14

  (Nuotr. Dainiaus Labučio/ELTA)

  Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien Seime pristatė Vyriausybės veiklos 2010 metų ataskaitą. Kartu su šiuo dokumentu Seimo nariams pateikta ir Šalies ūkio konkurencingumo tendencijų 2010 metų ataskaita bei Nacionalinio saugumo būklės ir plėtros 2010 metų ataskaita, taip pat Vyriausybės 2011 metų veiklos prioritetai.

  Premjeras A. Kubilius savo kalboje pažymėjo:  „Vyriausybės vardu nuoširdžiai dėkoju žmonėms, kurie su didele kantrybe ir ištverme atlaikė krizės sunkumus. Socialinė rimtis, su kuria visuomenė pasitiko išbandymus, liudija, kad Lietuvoje radosi daugiau atsakingumo. Vyriausybės pareiga – siekti, kad žmonių  kantrybė ir ištvermė būtų tinkamai atlyginta, kad aukos, kurias visuomenė sudėjo įveikiant krizę, būtų pateisintos tvaria šalies ūkio ir finansų raidos perspektyva, kurios naudą pajustų kiekvienas pilietis. Tai reiškia, mes, prisiėmę politinę atsakomybę, turim dirbti taip, kad  krizės praradimų skolos žmogui būtų grąžintos su kaupu – turime atsilyginti kurdami stipresnę ekonomiką, daugiau ir geriau apmokamų darbo vietų; turime atsilyginti teisingesniais mokesčiais, geresne socialine sistema, pigesne, saugesne ir švaresne energetika, kokybiškesniu išsilavinimu ir kultūra, didesniu saugumu gatvėje ir namuose, švaresne nuo korupcijos ir šešėlio valstybe.“

  Premjeras A. Kubilius savo kalboje akcentavo išmoktų krizės pamokų svarbą. „Išmokti krizės pamokas ir suprasti, kad gyvenimas pagal išgales nežino opozicijos ir pozicijos – pinigus visi skaičiuoja vienodai ir mūsų visų pareiga – siekti, kad niekada daugiau nepakliūtume į išlaidavimo įpūstų ūkio burbulų spąstus. Teisi finansų ministrė Ingrida Šimonytė – sunkiausiai įveikiama yra mąstymo krizė, krizė prasideda galvose, kai pradedami leisti menami pinigai, kurių kišenėje nėra. Aiškiai matykime, ką turime ir ką galime turėti, jei galvojame apie ateitį ir planuojame ilgam – ir ką turėsime, jei  gyvensime vien šia diena. Šios Vyriausybės pasirinkimas aiškus – investuoti į Lietuvos ir jos žmonių ateitį. Todėl šiais metais kalbėsime ir spręsime ne tik 2011 ar 2012 metų reikalus, bet spręsime ir tai, kaip Lietuva gyvens iki 2030 metų. Lietuva iki 2030 metų turi visas galimybes tapti dinamiška, atvira, nebijančia globalios konkurencijos ir gebančia globaliai konkuruoti šalimi. Šalimi, kuria visi  didžiuosimės ir kurioje visiems bus gera gyventi“, – sakė Vyriausybės vadovas A. Kubilius.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Seimui pristatyta Vyriausybės metinė veiklos ataskaita
  PIRMYN
  Siūloma leisti antstoliams ir notarams dirbti iki 70 metų
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.