Valstybės naujienos

 • Prezidentė išvyko darbo vizito į Austriją

 • Institucijos: Prezidentūra
  Data: 2011-04-13

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko vienos dienos darbo vizito į Vieną.

  Austrijos sostinėje Lietuvos vadovė lankysis Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) būstinėje, kur sakys kalbą ESBO Nuolatinėje taryboje, susitiks su šios organizacijos generaliniu sekretoriumi Marku Perinu de Brišambo (Marc Perrin de Brichambaut). Šių metų sausį Lietuvai perėmus pirmininkavimą ESBO, šalies vadovė su generaliniu sekretoriumi aptars jo eigą ir prioritetus, svarbiausius šios organizacijos klausimus.

  Vienoje taip pat įvyks Prezidentės Dalios Grybauskaitės susitikimai su Austrijos Prezidentu Hainsu Fišeriu (Heinz Fisher) ir Kancleriu Verneriu Faimanu (Werner Faymann).

  Susitikimuose bus aptarti Lietuvos ir Austrijos dvišaliai santykiai, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose, aktualūs Europos Sąjungos klausimai, ES Rytų partnerystės politika. Pasak Prezidentės, energetinis saugumas, o ypač būtinybė užtikrinti saugią atominę energetiką, šiandien yra vienas svarbiausių tarptautinės bendruomenės klausimų, todėl šiai temai bus skiriamas ypatingas dėmesys.

  Prezidentės spaudos tarnyba
 • ATGAL
  Po svarstymo pritarta Atliekų tvarkymo įstatymo pataisoms
  PIRMYN
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: diskutuojama apie Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų pirmininkų vizitą į Moldovą
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.