Valstybės naujienos

 • Prie reorganizuojamos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bus prijungtos 50 pavaldžių įstaigų

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-06-01

  Vyriausybė pritarė siūlymui reorganizuoti Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (VMVT). VMVT įstaigų skaičius bus mažinamas iki 2 viešųjų juridinių asmenų – VMVT ir Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto. Šis siūlymas priimtas atsižvelgus į Saulėlydžio komisijos nutarimą.

  Prie VMVT iš viso bus prijungtos 50 jai pavaldžių įstaigų: 10 apskričių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų (Klaipėdos apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba iš dalies bus prijungta prie VMVT, iš dalies – prie Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto), 34 rajonų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, 5 miestų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei Maisto ir veterinarijos vidaus audito tarnyba.

  Įvykdžius reorganizaciją, VMVT bus centralizuotai organizuojami ir vykdomi viešieji pirkimai, buhalterinė apskaita, personalo valdymas, ūkio valdymas ir administravimas, centralizuojama vidaus audito ir valstybinės maisto bei veterinarinės kontrolės audito sistema. Tokiu būdu bus užtikrintas racionalesnis valstybės biudžeto lėšų, turimų žmoniškųjų ir materialiųjų išteklių panaudojimas.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Siūlomi Gyventojų pajamų mokesčio pakeitimai nesumažintų socialinių skirtumų
  PIRMYN
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: kaip mama, močiutė ir Lietuvos pilietė noriu padėkoti už kiekvieną išgelbėtą vaiką, moterį, šeimą ir kiekvieną darbą vardan gražesnio ir geresnio jų gyvenimo
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.