Valstybės naujienos

 • Šalies ūkio atsigavimo tempai – visų politinių jėgų atsakomybė

 • Institucijos: Prezidentūra
  Temos: Energetika
  Data: 2011-04-12

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Seimo Ekonomikos komiteto nariais aptarė šalies ekonominę situaciją bei šalies ūkio pertvarkai ir atsigavimui svarbius Seimo pavasario sesijoje laukiančius sprendimus.

  „Šiandienos sprendimai nulems Lietuvos ateitį. Šalies ūkio ir ekonomikos atsigavimo tempai priklausys nuo visų politinių jėgų susitelkimo ir bendro darbo”,- pabrėžė Prezidentė.

  Valstybės ateičiai, pasak Prezidentės, ypatingai svarbūs realią energetinę nepriklausomybę garantuojantys gamtinių dujų, energetikos įstatymai bei konkretūs infrastruktūros projektai, tokie kaip suskystintų dujų terminalas, elektros jungtys su Vakarų Europa.

  Kovoje su korupcija ir monopolijomis, Prezidentės teigimu, svarbi viešųjų pirkimų ir šilumos ūkio pertvarka. Prezidentės iniciatyva parengtomis Viešųjų pirkimų įstatymo pataisomis siūloma pakeisti Viešųjų pirkimų tarnybos pavaldumą, visus viešuosius pirkimus skelbti viešai ir vykdyti juos tik gavus VPT sutikimą. Šilumos ūkio įstatymo ir Civilinio kodekso pataisomis siūloma atskirti šildymo sistemų prižiūrėtojus nuo šilumos tiekėjų, o daugiabučių namų administratorius – nuo visų komunalininkų.

  Priimant bet kokius sprendimus, pasak šalies vadovės, pirmiausia būtina galvoti apie šalies gyventojų interesus.

  Prezidentės spaudos tarnyba
 • ATGAL
  Prezidentė pareiškė užuojautą dėl Minsko metro įvykusio sprogimo
  PIRMYN
  Priimtas Žemės paėmimo visuomenės poreikiams įgyvendinant ypatingos valstybės svarbos projektus įstatymo projektas
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.