Valstybės naujienos

 • Saulėlydžio komisija įvertino Ūkio ir Užsienio reikalų ministerijų veiklos tobulinimo rezultatus

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-04-14

  Šiandien posėdžiavusi Saulėlydžio komisija pasiūlė Ūkio ministerijos valdymo tobulinimo darbo grupei kartu su vidaus auditu peržiūrėti ir įvertinti viešosioms įstaigoms, kuriose Ūkio ministerija įgyvendina dalininko (savininko) teises ir pareigas, keliamus uždavinius ir veiklos rezultatų vertinimo rodiklius, taip pat išsiaiškinti, ar viešųjų įstaigų vadovų atlyginimų kintamoji dalis nustatoma tinkamai įvertinus įstaigų veiklos rezultatus.

  Saulėlydžio komisija atkreipė Ūkio ministerijos dėmesį į išaugusį Turizmo departamento ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros darbuotojų skaičių bei darbo užmokesčio fondą ir paragino ministerijos valdymo tobulino darbo grupę peržiūrėti šių institucijų veiklą bei įvertinti jų efektyvumą. Komisija ministerijai pasiūlė apsvarstyti ir valstybės įmonės „Pajūrio vėtrungė“, kuri užsiima tik valstybės turto nuoma, likvidavimo galimybę, valstybės įmonės valdomą turtą perduodant biudžetinėms įstaigoms, arba surasti kitą sprendimo būdą ir apie tai informuoti komisiją. Ministerijai taip pat buvo pavesta pertvarkyti verslo informavimo centrų ir verslo inkubatorių tinklą regionuose.

  Komisija pasiūlė Ūkio ministerijai išbandyti Ministro Pirmininko tarnybos rengiamą metodiką ir atlikti bandomąjį veiklos efektyvumo vertinimą ministerijai pavaldžiose įstaigose. Tokį veiklos efektyvumo vertinimą bendradarbiaudama su Ministro Pirmininko tarnyba jau atlieka Švietimo ir mokslo ministerija.

  Saulėlydžio komisijos posėdyje savo valdymo tobulinimo rezultatus pristatė ir Užsienio reikalų ministerija. Komisija teigiamai įvertino sistemingą Užsienio reikalų ministerijos valdymo tobulinimo veiklą ir paragino jos atstovus apsvarstyti galimybes diegti bandomąjį rizikos valdymo modelį.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Krašto apsaugos ministrė Ukrainoje pasirašė sutartis dėl karinio bendradarbiavimo
  PIRMYN
  Pristatytos Respublikos Prezidentės teikiamos Prokuratūros įstatymo pataisos
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.