Valstybės naujienos

 • Saulėlydžio komisijoje – siūlymas Švietimo ir mokslo ministerijai išbandyti naują veiklos efektyvumo vertinimo metodiką jai pavaldžiose įstaigose

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-03-31

  Šiandien posėdžiavusi Saulėlydžio komisija įvertino Švietimo ir mokslo ministerijos ir įstaigų prie ministerijos valdymo tobulinimo rezultatus ir atkreipė ministerijos dėmesį į būtinybę įvertinti jai pavaldžių įstaigų veiklos efektyvumą. Komisija rekomendavo Švietimo ir mokslo ministerijai, bendradarbiaujant su Ministro Pirmininko tarnyba, atlikti ministerijai pavaldžiose įstaigose bandomąjį veiklos efektyvumo vertinimą. Pagal Ministro Pirmininko tarnybos parengtą vertinimo metodiką įstaigos veiklą turėtų įsivertinti pats įstaigos vadovas ir tik vėliau vertinimą atliktų ministerijos valdymo tobulinimo darbo grupė. Jei ši metodika pasiteisins, ateityje bus siūloma ją taikyti ir kitose ministerijose.

  Komisija, susipažinusi su viešųjų įstaigų, kuriose Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgyvendina dalininko ar savininko teises ir pareigas, veikla pavedė šiam departamentui parengti aiškų viešųjų įstaigų pertvarkos planą ir jį pateikti Saulėlydžio komisijai. Taip pat pasiūlė patikslinti viešosioms įstaigoms keliamus tikslus ir siektinus veiklos rezultatus.

 • ATGAL
  A.Kubilius: Lietuvos mokesčių sistemai trūksta teisingumo
  PIRMYN
  Seimas svarstys pataisas dėl progresinių mokesčių
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.