Valstybės naujienos

 • Seimas priėmė rezoliuciją dėl smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos atstovų

 • Institucijos: Seimas
  Data: 2011-03-31

  PRIIMTA REZOLIUCIJA

  Seimas, atsižvelgdamas į besitęsiančią Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos atstovų bado akciją,  nusprendė pasiūlyti Vyriausybei sudaryti darbo grupę kartu su Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos atstovais ir priimti viešuosius interesus atitinkančius sprendimus, siekiant užtikrinti sąžiningą verslo konkurenciją bei darbuotojų turguose socialines garantijas. Taip pat priimta rezoliucija raginama nutraukti bado akciją ir aktyviai dalyvauti sudarytos darbo grupės darbe.

  Už redakcinės komisijos pateiktą Seimo rezoliuciją „Dėl Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos reikalavimų patenkinimo“ (projektas Nr. XIP-2996(2) balsavo 58 Seimo nariai, prieš – 4, susilaikė 32 parlamentarai.

  Redakcinė komisija buvo sudaryta iš 9 Seimo narių: Kęstučio Masiulio, Rimanto Jono Dagio, Edmundo Pupinio (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija), Egidijaus Klumbio (frakcija „Tvarka ir teisingumas“), Broniaus Paužos (Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija), Eriko Tamašausko (Liberalų sąjūdžio frakcija), Donaldos Meiželytės Svilienės (Krikščionių partijos frakcija), Valentino Bukausko (Darbo partijos frakcija) ir Dainiaus Budrio (Jungtinė (Liberalų ir centro sąjungos ir Tautos prisikėlimo partijos) frakcija).

  Rezoliucijos iniciatoriai – Seimo Darbo partijos frakcija.

  Seimo ryšių su visuomene skyrius

 • ATGAL
  Padidintos baudos už nesunkius, apysunkius ir sunkius nusikaltimus
  PIRMYN
  Priimtos krašto apsaugos sistemą optimizuojančios įstatymo pataisos
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.