Seimo narės A. Bilotaitės pranešimas: Vilniaus rajono politikai galimai supainiojo interesus savo partijos narių laikraščiams skirdami 1,5 mln. litų | Apžvalga

Regionai

 • Seimo narės A. Bilotaitės pranešimas: Vilniaus rajono politikai galimai supainiojo interesus savo partijos narių laikraščiams skirdami 1,5 mln. litų

 • Regionai: Rytų
  Data: 2011-04-01

  Vakar, kovo 31 d., žiniasklaidoje paskelbta informacija, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovaujama Vilniaus rajono savivaldybės administracija už 1,5 mln. litų nusipirko teisę trejus metus skelbti savo naujienas vietiniuose savaitraščiuose „Vilniaus krašto savaitraštis“ ir „Tygodnik Wileńszczyzny“, kuriuos valdo tos pačios partijos nariams priklausanti įmonė „Rejspa“. Viešąjį spaudos paslaugų pirkimą neskelbiamų derybų būdu įgyvendino Vilniaus rajono savivaldybės administracija  pagal du–tris kartus didesnius įkainius nei kitoje regioninėje spaudoje.

  Parlamentinės grupės „Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos“ pirmininkė ir Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotoja Agnė Bilotaitė mano, kad „visi šie paskelbti faktai kelia didelių abejonių įvykdyto pirkimo skaidrumu bei kelia klausimą, ar savivaldybės darbuotojai nesupainiojo privačių ir viešųjų interesų“. Parlamentarė nusprendė kreiptis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją ir Viešųjų pirkimų tarnybą, kad šios institucijos išsiaiškintų, ar nebuvo piktnaudžiauta tarnyba ir nusižengta įstatymams.

  Seimo TS-LKD frakcijos Viešųjų ryšių tarnyba

 • ATGAL
  Prienai krepšinio čempionatą pasitiks šiltai!
  PIRMYN
  V. Stundys: Žmonės vertina jiems dirbančią valdžią
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.