Valstybės naujienos

 • Seimo Pirmininkė I. Degutienė: diskutuojama apie Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų pirmininkų vizitą į Moldovą

 • Institucijos: Seimas
  Data: 2011-04-13

  Seimo Pirmininkė Irena Degutienė priėmė pernai vasarą Lietuvoje darbą pradėjusį Moldovos Respublikos ambasadorių Igorį Klipijų.

  Susitikime kalbėta apie dvišalių santykių stiprinimą, galimą Lietuvos pagalbą Moldovos eurointegraciniame kelyje.

  „Moldova į Lietuvą visuomet žvelgė kaip į nuoširdžią bičiulę. Tiesa, ilgą laiką mūsų šalis neturėjo ambasadoriaus Vilniuje, tačiau ši problema pernai buvo išspręsta“, – sakė ambasadorius.

  I. Klipijus taip pat pakvietė Seimo Pirmininkę jai patogiu laiku apsilankyti Moldovoje.

  I. Degutienė pažymėjo, kad šiuo metu yra svarstoma galimybė surengti ne jos vienos, bet visų Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų pirmininkų darbo vizitą Moldovoje.

  „Toks vizitas būtų labai naudingas Jūsų suartėjimo su Europa kelyje, nes Šiaurės ir Baltijos šalys aktyviai bendradarbiavo rengiantis stojimui į Europos Sąjungą. Šiandien mes matome padarytas klaidas ir žinome, ko reikėtų vengti“, – sakė I. Degutienė.

  Ambasadorius I. Klipijus pabrėžė, kad toks aštuonių valstybių parlamentų vadovų vizitas būtų labai naudingas ir prisidėtų prie Moldovos išsivadavimo iš praeities pančių, o taip pat padėkojo už jo šalies parlamentarams sudarytas galimybes semtis patirties susipažįstant su Lietuvos Seimo ir Seimo kanceliarijos veikla.

  Seimo Pirmininkės sekretoriatas

 • ATGAL
  Prezidentė išvyko darbo vizito į Austriją
  PIRMYN
  Viceministras A. Bitinas: „Sodra“ nevykdo jokių visuotinio tikrinimo akcijų vaiko tėvelių atžvilgiu
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.