Valstybės naujienos

 • Seimo Pirmininkė I. Degutienė: Jonas Paulius II buvo didis Dievo žmogus, kuris visą save dalino kitiems

 • Institucijos: Seimas
  Data: 2011-04-27

  Jonas Paulius II buvo didis Dievo žmogus, kuris visą save dalino kitiems. Tai Seimo Pirmininkė Irena Degutienė sakė atidarydama šiam popiežiui, kuris jau po kelių dienų bus paskelbtas palaimintuoju, skirtą nuotraukų parodą „Palaimintasis Jonas Paulius II ir Lietuva“.

  „Visiems, kam teko sutikti Joną Paulių II jam lankantis Lietuvoje ar kitomis progomis, nekyla abejonių, kad jis buvo didis Dievo žmogus, kurio tolerancija, šiltumas, žmogiškumas ir atvirumas palieka neišdildomą įspūdį. Jis buvo visiems vienodai teisingas, o jo spinduliuojama šiluma šildė ir valstybių vadovus, ir vargingiausių šalių eilinius gyventojus“, – sakė I. Degutienė.

  Parlamento vadovė pažymėjo, kad Jonas Paulius II visa savo esybe priminė būtinybę mūsų darbus, veiksmus ir gyvenimą grįsti svarbiausiomis žmogiškomis ir krikščioniškomis vertybėmis.

  „Ne kartą iš jo lūpų skambėjo priminimas, kad žmogaus gyvenimas turi būti grindžiamas vertybėmis, apie kurias dažnai šiandien pamirštame. Jis tai bylojo ne tik savo žodžiais ir veiksmais, bet ir visa savo esybe. Jis buvo Žmogus iš didžiosios raidės, kuris visą save dalino kitiems“, – sakė I. Degutienė, linkėdama visiems vadovautis jo rodytu pavyzdžiu.

  Seimo Pirmininkės sekretoriatas

 • ATGAL
  Lietuvos medicinos darbuotojams įteikti garbingi apdovanojimai
  PIRMYN
  A.Kubilius: rūpesčio žemės ūkiu niekada nebus per daug
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.