Valstybės naujienos

 • Seimo Pirmininkė I. Degutienė: kaip mama, močiutė ir Lietuvos pilietė noriu padėkoti už kiekvieną išgelbėtą vaiką, moterį, šeimą ir kiekvieną darbą vardan gražesnio ir geresnio jų gyvenimo

 • Institucijos: Seimas
  Data: 2011-06-01

  Seimo Pirmininkė Irena Degutienė tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sako norinti padėkoti visiems, dirbantiems su vaikais ir šeimomis, už kiekvieną išgelbėtą vaiką, moterį ir šeimą, už kiekvieną darbą vardan šviesesnio jų gyvenimo.

  „Šiandien, kaip mama ir močiutė, kaip Lietuvos pilietė noriu nuoširdžiai padėkoti už kiekvieną išgelbėtą vaiką, moterį, šeimą, už kiekvieną gerą darbą, kurį atlikote vardan gražesnio, šviesesnio vaiko gyvenimo“, – sveikindama Seime surengto organizacijos „Gelbėkit vaikus“ suvažiavimo dalyvius ir svečius.

  Seimo Pirmininkė pabrėžė, kad 20 metų – tai ilgas laiko tarpas žmogaus, bet ne organizacijos gyvenime.

  „Tai tik pradžia darbų, kuriuos padarėte vardan mūsų visų vaikų. Nes darbo dar yra per akis. Labai norėčiau, kad Lietuvoje būtų vis daugiau laimingų vaikų, o jų veiduose kasdien švytėtų šypsenos“, – sakė I. Degutienė.

  Seimo Pirmininkės sekretoriatas

 • ATGAL
  Prie reorganizuojamos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bus prijungtos 50 pavaldžių įstaigų
  PIRMYN
  Beveik kas trečias šalies gyventojas gauna bent vienos rūšies pensiją
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.