Valstybės naujienos

 • Seimo Pirmininkė I. Degutienė pasveikino popiežių Benediktą XVI pontifikato metinių ir gimtadienio proga

 • Institucijos: Seimas
  Data: 2011-04-18

  Seimo Pirmininkė Irena Degutienė savo, Lietuvos Respublikos Seimo ir tikinčiųjų vardu pasveikino popiežių Benediktą XVI šeštųjų pontifikato metinių ir gimimo dienos proga.

  „Jūsų ganytojiška misija grėsmingų iššūkių draskomam ir daugelį sunkumų patiriančiam pasauliui yra nepaprastai svarbi prašant Dievo Gailestingumo. Jūs Kristaus Evangelijos žodžiais ir mintimis nepaliaujamai kviečiate mus skleisti gerumą, meilę ir pagarbą, o Jūsų išmintis ir atsidavimas Dievui bei žmonėms yra pavyzdys Lietuvos ir viso pasaulio krikščionims“, – sveikinimo laiške rašo I. Degutienė.

  Seimo Pirmininkė sako tikinti, kad prasidedant Didžiajai Savaitei ir artėjant Jėzaus Prisikėlimo šventei Lietuvos žmonės išgirs ir įsiklausys į Šventojo Tėvo vos prieš pora savaičių Romoje buvusiems lietuvių piligrimams ištartus žodžius: „Brangūs bičiuliai, Gavėnia mus ragina atpažinti Jėzų Kristų kaip mūsų viltį. Kviečiu Jus visur būti ištikimais išganymo Gerosios Naujienos liudytojais“.

  „Šie žodžiai primena mums ir nepaliaujamą kvietimą atnaujinti šiuolaikinę Europą, savo gyvenimą kurti ant tvirtų krikščioniškų vertybių pamatų ir atgaivinti bei sustiprinti savąją tapatybę. Siunčiu Jums nuoširdžiausius sveikinimus pontifikato metinių ir gimtadienio proga ir linkiu Jums Dievo palaimos, sveikatos bei tvirtybės vykdant atsakingą ganytojišką misiją“, – sveikinime rašo I. Degutienė.

  Popiežiaus Benedikto XVI gimtadienis buvo šį šeštadienį, balandžio 16 d., o pontifikato metinės sukanka balandžio 19 dieną.

  Seimo Pirmininkės sekretoriatas

 • ATGAL
  Pradedamas projektuoti Kauno viešasis logistikos centras
  PIRMYN
  Saugią aplinką mokyklose kurs vaiko gerovės komisijos
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.