Valstybės naujienos

 • Susitiko Lietuvos ir Ukrainos premjerai

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-04-19

  Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius Kijeve susitiko su Ukrainos premjeru Mykola Azarovu.

  Susitikimo metu buvo aptartos dvišalio ekonominio bendradarbiavimo perspektyvos, Ukrainos artėjimas prie Europos Sąjungos, pasiūlyta pasinaudoti Lietuvos patirtimi derantis su ES.

  Premjeras A. Kubilius paragino Ukrainos Vyriausybės vadovą nebijoti ES reikalavimų. Premjeras prisiminė kaip Lietuva savo laiku derėjosi su ES dėl stojimo sąlygų ir kiek tuomet sklandė įvairiausių baimių, kurių dabar nuoširdžiai net nebeprisimename. „Narystė Lietuvai atnešė didelės naudos, kuri nustelbė bet kokias įsivaizduojamas baimes. Esu tikras, kad ir Ukrainos laukia tas pats“, – sakė Premjeras A. Kubilius.

  Taip pat buvo kalbama apie projekto „Vikingas“ eigą. Premjerai susitarė, kad abi pusės įsteigs bendrą instituciją, kuri prižiūrės kaip vystomas šis svarbus tarptautinis transporto projektas.

  Premjeras A. Kubilius patvirtino Lietuvos susidomėjimą elektros energijos importu iš Ukrainos ir pakvietė Ukrainos premjerą bei verslininkų delegaciją artimiausiu metu atvykti į Lietuvą.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Užsienio reikalų ministras su JAV senatoriais tarėsi dėl transatlantinių santykių stiprinimo krypčių
  PIRMYN
  Ispanijos ambasadorius patikino Seimo Pirmininkę, kad jo šalies įmonės domisi galimybėmis kartu su Lietuva įgyvendinti suskystintų dujų terminalo projektą ir galbūt net steigti bendrą įmonę
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.