Tarptautinė oro uostų taryba: Vilniaus oro uostas auga sparčiausiai Europoje | Apžvalga

Valstybės naujienos

 • Tarptautinė oro uostų taryba: Vilniaus oro uostas auga sparčiausiai Europoje

 • Institucijos: Ministerijos
  Data: 2011-12-14

  Vilniaus oro uostas tarp lyderių rikiuojasi jau trečią mėnesį iš eilės: rugpjūtį bendroje oro uostų įskaitoje buvo 5-as, rugsėjį – 4-as.

  „Drąsiai galime teigti, kad šiais metais spalio mėnuo mums buvo sėkmingiausias: užfiksuotas didžiausias – 53,7 proc.- keleivių skaičius augimas Oro uosto istorijoje. Lapkričio rezultatai buvo vos 1 proc. prastesni, tad per tris šių metų rudens mėnesius pasiekėme vidutinį 48,2 proc. keleivių skaičiaus augimą,“ – sako TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

  „ACI Europe“ duomenimis, tarp labiausiai pagal keleivių skaičių augančių oro uostų spalio mėnesį pateko ir Bulgarijos Bourgas oro uostas, pasiekęs 49,7 proc. keleivių skaičiaus didėjimą, Estijos Talino oro uostas su 37 proc. augimu, Italijos Venecijos oro uostas, keleivių skaičių padidinęs 33,7 proc., ir Albanijos Tirana oro uostas, išvystęs 29,2 proc. augimą.  Bendras Europos oro uostų augimo tempas spalio mėnesį buvo apie 3,4 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2010-aisiais.

  „ACI Europe“ vienija oro uostus iš 46 skirtingų Europos šalių, šios tarybos nariai užima 90 proc. Europos oro uostų rinkos. Tarptautinis Vilniaus oro uostas „ACI Europe“ narys yra nuo 1992 metų. TVOU specialistai aktyviai dalyvauja ACI Aviacijos saugumo, Ekonomikos, Aerodromo priežiūros ir kitų komitetų darbe.

  Susisiekimo ministerijos informacija

 • ATGAL
  Prezidentė: skaidriau finansuojamos partijos geriau atstovaus žmonių interesams
  PIRMYN
  Keisis valstybės reguliuojamų energetikos kainų nustatymo tvarka
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.