Valstybės naujienos

 • Teisinės sistemos pamatas - aukšta moralė ir profesionalumas

 • Institucijos: Prezidentūra
  Data: 2011-04-15

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Vilniaus miesto 1 ir 2 apylinkių teismų teisėjų Dainiaus Grizicko ir Arūno Budrio, Vilniaus rajono apylinkės teismo teisėjos Ievos Pluirienės, Kauno miesto apylinkės teismo teisėjos Rasos Urbanavičiūtės ir Generalinio prokuroro pavaduotojo Andriaus Neveros priesaikas.
  Šalies vadovė pabrėžė visų teisėsaugos institucijų ir teismų bendradarbiavimo svarbą, būtinybę stiprinti glaudų prokurorų ir teisėjų darbą ginant viešą interesą, žmogų ir jo teises.
  Respublikos Prezidentė taip pat akcentavo, jog teisėjams ir visiems teisėsaugos pareigūnams keliami patys aukščiausi profesionalumo, elgesio ir moralinių normų reikalavimai.

  „Jūs prisiimate didelę atsakomybę vykdyti teisingumą, stiprinti visuomenės pasitikėjimą teisine sistema ir valstybe. Linkiu visada išlikti principingiems, nešališkiems ir ištikimiems Konstitucijai. Visuomet būkite reiklūs sau ir savo darbo kokybei. Nei akimirkai nepamirškite, jog esate arčiausiai žmonių ir jų likimų”, – kalbėjo Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

  Prezidentės spaudos tarnyba
 • ATGAL
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: Kultūros dieną iškeliama Taikos vėliava įpareigoja moralinei užduočiai nelikti nuošaly ir nebūti abejingam
  PIRMYN
  FNTT vadovas informavo Premjerą apie sėkmingai įvykdytą operaciją
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.