Valstybės naujienos

 • Vykdydama reformas Lietuva aktyviau naudosis OECD patirtimi

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-04-11

  Vyriausybė nutarė stiprinti pastangas siekiant įstoti į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (OECD) bei aktyvins bendradarbiavimą su šia organizacija perimant geriausią reformų valdymo praktiką.

  Stojimas į OECD Lietuvai atvers naujas galimybes įgyvendinti įvairiapusę ekonominę valstybės valdymo reformų programą, o įgyvendindama reformas Lietuva remtųsi OECD šalių patirtimi ir rekomendacijomis bei geriausiomis praktikomis – gerinant investicinę aplinką, kuriant modernią socialinės apsaugos sistemą, taikant pažangią praktiką kovoje su korupcija, kuriant pažangią švietimo ir sveikatos apsaugos sistemą. Todėl Lietuvai tuo tikslu naudinga kuo plačiau įsitraukti į OECD komitetų ir darbo grupių veiklą.

  OECD yra ekonominė organizacija, rengianti įvairių valstybės valdymo sričių gaires, ieškanti sprendimų bendroms ir šalyse narėse dažnai pasitaikančioms problemoms spręsti, siūlanti gerąją praktiką, rengianti rekomendacijas bei padedanti koordinuoti reformų vykdymą šalyse narėse. Lietuvos narystė OECD lemtų didesnį investicijų ir kapitalo srautų pritraukimą, palankesnių skolinimosi reitingų galimybę, ilguoju laikotarpiu padėtų užtikrinti palankesnes verslo plėtros sąlygas bei efektyvesnį fiskalinės politikos vykdymą.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Vyriausybė: reikia spręsti sportininkų stipendijų klausimą
  PIRMYN
  Andrius Nevera paskirtas generalinio prokuroro pavaduotoju
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.