Valstybės naujienos

 • Vyriausybė kviečia Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociaciją pateikti siūlymus

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-04-14

  Vyriausybė kreipėsi į Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociaciją ir kviečia juos pateikti pasiūlymus dėl sąžiningų verslo konkurencinių sąlygų turguose užtikrinimo ir turgaus darbuotojų socialinių garantijų.

  Vyriausybė pakartotinai informavo, kad siekia sąžiningų ir lygių konkurencinių sąlygų, vartotojų apsaugos, prekių kilmės atsekamumo užtikrinimo, technologiškai pažangios apskaitos vedimo, todėl priėmė viešuosius interesus atitinkantį sprendimą įvesti kasos aparatus turgaus prekeiviams, prekiaujantiems maisto produktais dengtose turgavietėse ir šio sprendimo neketina keisti. Lietuvos Respublikos Seimas taip pat nepritarė siūlymams sprendimą keisti.
  Reaguojant į Seimo priimtą rezoliuciją, Vyriausybė į Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociaciją kreipėsi su prašymu kuo skubiau pateikti pasiūlymus dėl sąžiningų verslo konkurencinių sąlygų smulkiesiems verslininkams ir prekybininkams užtikrinimo viešuosiuose turguose ir dėl turgaus darbuotojų socialinių garantijų. Įvertinus siūlymus, Vyriausybė nedelsiant spręstų atitinkamų darbo grupių sudarymą Seimo rezoliucijoje identifikuotoms problemoms nagrinėti.

  Vyriausybė supranta ir ypatingai vertina, kad Lietuvos ekonomikos konkurencingumą bei augimą didžia dalimi lemia smulkusis ir vidutinis verslas. Siekiant skatinti smulkiojo verslo plėtrą ir individualia veikla užsiimančius asmenis, įgyvendinamos naujos finansinės paramos formos, daug dėmesio skiriama palankioms verslo sąlygoms. Vyriausybė ir ateityje numato imtis tolesnių veiksmų siekiant palankesnių sąlygų smulkiajam verslui.


  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Prisiekė Seimo nariai J. Kondrotas ir E. Lementauskas
  PIRMYN
  Viešosios įstaigos bei labdaros ir paramos fondai galės pretenduoti gauti sveikatinimo programų finansavimą
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.