Valstybės naujienos

 • Vyriausybė pritarė siūlymui atskirti šilumos ūkio prižiūrėtojus nuo tiekėjų

 • Institucijos: Vyriausybė
  Temos: Energetika
  Data: 2011-06-06

  Vyriausybė pasitarime iš esmės pritarė Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir specialistų parengtoms Šilumos ūkio įstatymo pataisoms, kurios neleistų bendrovėms, valdančioms ir prižiūrinčioms miesto šilumos ūkį, kartu būti ir daugiabučių namų administratorėmis.

  Taip pat siūloma, atsižvelgiant į konkrečios savivaldybės šilumos ūkio specifiką, jeigu jos teritorijoje yra vienintelis atestuotas pastato šilumos sistemos prižiūrėtojas, šių subjektų veiklai nustatyti pereinamąjį laikotarpį, bet ne ilgiau kaip metus.

  Šie įstatymų projektai turėtų pagerinti šilumos vartotojų teisių ir teisėtų interesų apsaugą, padidinti pastato šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojo (eksploatuotojo) paslaugų teikimo skaidrumą ir skatinti sąžiningą konkurenciją šilumos ūkyje.

  Kartu Vyriausybė pateikė savo siūlymus, kurie konkretizuoja svarbiausius siūlomo teisinio reguliavimo aspektus. Vyriausybė siūlo nenumatyti atskirų leidimų verstis pastato šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojo (eksploatuotojo) veikla. Vietoj to, siūloma išplėsti esamą tokių subjektų atestavimo sistemą.

  Vyriausybės informacija


 • ATGAL
  Saugios atominės elektrinės ES kaimynystėje – bendras Lietuvos ir Slovakijos interesas
  PIRMYN
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: nesaugūs branduoliniai projektai Lietuvos pasienyje galėtų kelti grėsmę ne tik mūsų šaliai, bet ir visai Europai
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.