Valstybės naujienos

 • Vyriausybė pritarė valstybės stipendijų sportininkams padidinimui

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-04-20

  Vyriausybė pritarė Kūno kultūros ir sporto departamento siūlymams padidinti valstybės stipendijas olimpinių ir parolimpinių sporto šakų didelio meistriškumo sportininkams. Valstybės stipendijų, iki 2006 m. vadintų atlyginimais, dydžiai nekilo 11 metų. Dabar aukščiausia stipendija padidės beveik dvigubai – nuo dabartinės 1963 litų iki 3497 litų. Šių metų pradžioje siūlymams dėl valstybės stipendijų buvo pritarta ir Nacionalinėje kūno kultūros ir sporto taryboje.

  Šiandien patvirtintu nutarimu valstybės stipendijos, skiriamos už pasiektas vietas olimpinėse žaidynėse, Europos ir pasaulio čempionatuose, padidintos visų vietų laimėtojams. Pavyzdžiui, iki šiol olimpinėse žaidynėse 1-6 vietas laimėjusiems sportininkams buvo skiriamos 988-1963 litų stipendijos. Patvirtinus nutarimą, buvusią aukščiausią, 1963 litų, stipendiją gaus 4-8 vietas laimėję sportininkai, 2-3 vietų laimėtojai gaus 3003 litų, o už 1 vietą – 3497 litų stipendiją. Be to, 1495 litų stipendijas gaus ir 13 bei 14 vietas užėmę sportininkai.

  Šiuo nutarimu taip pat padidinamos stipendijos ir neįgaliems sportininkams bei praplėstas pretendentų gauti valstybės stipendijas sąrašas – parolimpinių ir kurčiųjų žaidynių sportininkai gaus valstybės stipendijas už 1-6 vietas.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Nustatoma paprastesnė Lietuvos ir Baltarusijos pasienio gyventojų kelionių tvarka
  PIRMYN
  Permainas mokyklose tautinės mažumos kalba lydi metodinė ir finansinė parama
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.