Inovatyvus verslas – konkurencingos Lietuvos pagrindas | Apžvalga

Valstybės naujienos

 • Inovatyvus verslas - konkurencingos Lietuvos pagrindas

 • Institucijos: Prezidentūra
  Temos: Ūkis
  Data: 2011-11-29

  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino konkurso „Žinių ekonomikos įmonė 2011″ ir „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė 2011″ nugalėtojus.

  „Žinios ir naujos idėjos – pagrindas, leidžiantis sukurti aukštų technologijų įmonę ir užtikrinti sėkmingą jos darbą. Tačiau ne mažiau svarbu, kad inovacijos būtų operatyviai realizuojamos. Šiandieną vis daugiau lemia gebėjimas efektyviai panaudoti žinias ir inovacijas visose veiklos srityse”, – sakė šalies vadovė.

  Gerosios praktikos Prezidentė paragino pasisemti ne tik iš savo patirties, bet ir iš užsienio šalių, kuriose į inovatyvių įmonių plėtrą ypač aktyviai investuojama ir stengiamasi šalinti biurokratinius trukdžius. Pasak šalies vadovės, šiuolaikinėje, sparčiai besiplečiančioje pasaulio ekonomikoje daug lemia idėjos realizavimo greitis.

  Šalies vadovės nuomone, bendros valdžios institucijų, mokslo įstaigų ir verslininkų pastangos privalo užtikrinti sėkmingą žinių ekonomikos įmonių skatinimą ir plėtrą. Kokybiškas švietimas, galimybės tobulėti Lietuvos ir užsienio universitetuose bei įmonėse, stabili ir prognozuojama aplinka aukštųjų technologijų verslo plėtros investicijoms, pasak Prezidentės, yra būtinos sąlygos palankesnei žinių ekonomikos plėtrai.

  Forume valstybės Prezidentė taip pat padėkojo mokslininkams, nepabūgusiems sunkumų ir toliau sėkmingai kuriantiems produktus, paklausius ir galinčius konkuruoti pasaulio rinkoje.

  Metų žinių ekonomikos įmonėmis šiemet pripažintos UAB „Altechna”, UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras”, UAB „Pirmas žingsnis”, sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmone – UAB „Ruptela”.

  Prezidentės spaudos tarnyba

 • ATGAL
  Lietuvoje atidaromas IT inovacijų centras Rytų Europai
  PIRMYN
  Prezidentė pasirašė teisės aktus dėl griežtesnės bankų ir finansų rinkos priežiūros
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.