Valstybės naujienos

 • Lietuvos medicinos darbuotojams įteikti garbingi apdovanojimai

 • Institucijos: Ministerijos
  Data: 2011-04-27

  Aštuntą kartą po Nepriklausomybės atkūrimo balandžio 27 d. Lietuvoje minima   Medicinos darbuotojų diena. Šventės išvakarėse grupei žinomų Lietuvos medicinos mokslo atstovų,  sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys įteikė Garbės ženklus ir pažymėjimus, liudijančius apie Nusipelniusio Lietuvos gydytojo ir Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardo suteikimą.

  Sveikindamas Šiaulių dramos teatre susirinkusius kelis šimtus medicinos darbuotojų ministras pacientų vardu padėkojo jiems už pasiaukojamą darbą žmonių sveikatos labui.

  Pasak ministro, mediko profesija kasdien reikalauja ne tik pasiaukojamo darbo, bet ir naujų žinių, išmanymo, naujų technologijų įvaldymo.

  „Galima sakyti, kad mediko kelias – tai kasdienis naujų, kintančių iššūkių įveikimo kelias. Nekintantis ir pastovus nuo antikos laikų tik Jūsų profesijos turinys, jos humanistinė prasmė padėti žmogui. Šviesaus atminimo kardinolas Vincentas Sladkevičius sakė: „gerumas dauginasi, dalijant jį kitiems“. Tegul Jums grįžta pacientams išdalytas gerumas su dideliu kaupu“, – sakė sveikatos apsaugos ministras  R. Šukys.

  2011 m. Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklai įteikti 18, o  Nusipelniusio gydytojo garbės ženklai – 23 asmenims. Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyva šie apdovanojimai buvo įsteigti 2004 m., juos yra pelnę per 330 medikų.

  ________

  Sveikatos apsaugos ministerijos informacija

 • ATGAL
  „Sodros“ taryba iš esmės pritarė planuojamos pensijų sistemos reformos kryptims
  PIRMYN
  Seimo Pirmininkė I. Degutienė: Jonas Paulius II buvo didis Dievo žmogus, kuris visą save dalino kitiems
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.