Valstybės naujienos

 • Padidintos baudos už pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimo tvarkos pažeidimus

 • Institucijos: Seimas
  Temos: Teisė
  Data: 2011-04-14

  Seimas priėmė Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisų projektą Nr. XIP-1678(2), kuriuo padidino baudas už pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimo tvarkos pažeidimus. Pataisos parengtos siekiant nustatyti veiksmingas, proporcingas ir atgrasančias nusižengti sankcijas.

  Už Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatyme nustatytų kliento ir naudos gavėjo tapatybės nustatymo priemonių įgyvendinimo tvarkos pažeidimą fiziniams asmenims galės būti skiriama nuo dviejų iki aštuonių tūkstančių litų dydžio bauda, įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams _ nuo aštuonių iki dvidešimties tūkstančių litų dydžio bauda.

  Už tame pačiame įstatyme nustatytų pranešimo apie įtartinas ar neįprastas pinigines operacijas ir sandorius priemonių įgyvendinimo tvarkos ar pateiktos Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai prie Vidaus reikalų ministerijos informacijos apsaugos priemonių įgyvendinimo tvarkos pažeidimus fiziniams asmenims galės būti skirtos baudos nuo trijų iki dešimties tūkstančių litų, įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams _ nuo dešimties iki dvidešimties tūkstančių litų.

  Už kitų įstatyme nustatytų reikalavimų įgyvendinimo tvarkos pažeidimą galės būti skirta nuo dviejų iki šešių tūkstančių litų bauda (fiziniams asmenims) bei nuo septynių iki dvylikos tūkstančių litų bauda įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams.

  Už pakartotinius nusižengimus fiziniams asmenims grės baudos nuo penkių iki dvidešimties tūkstančių litų, įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams _ nuo dvidešimties tūkstančių iki trisdešimt penkių tūkstančių litų.

  Už projektą balsavo 72, susilaikė 2 Seimo nariai.

  Seimo ryšių su visuomene skyrius

 • ATGAL
  Prezidentės teikiamos pataisos paspartins permainas šalies prokuratūroje
  PIRMYN
  Premjeras Vyriausybėje atidarė konferenciją, skirtą Lietuvos nacionaliniams parkams
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.