Valstybės naujienos

 • Premjeras: pirmiau grąžinsime sumažintas pensijas, Seimo nariai – paskutiniai eilėje prie algų didinimo

 • Institucijos: Vyriausybė
  Data: 2011-06-09

  Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius siūlo net nepradėti svarstyti visos eilės pasiūlymų, kuriais siūloma didinti atlyginimus Seimo nariams ar kitaip rūpintis šiuo metu esančiais valdžioje.

  „Aš nelabai suprantu, kodėl dabar toks metas – ar čia tikrai šiluma, saulė, kad girdim vis pasikartojančius siūlymus kaip nors pasirūpinti tais, kurie yra kokioje nors valdžioje. Tai merai užsigeidė rentų po to, kai jie jau nebebus merais, tai dabar Seimo nariams staiga parūpo, kodėl jų atlyginimai yra mažesni, sakysim, už kokių nors valstybinių įmonių, turinčių milijardines apyvartas, vadovų atlyginimus. Klausimai gal ir įdomūs, bet tikrai ne šiuo metu juos reikėtų kelti. Iš tiesų, kol nesusitvarkėm su šalies finansais, kol dar finansų reikaluose nesam išėję iš pasaulinės krizės, kol deficitas virš 5 milijardų, tai kalbėti apie Seimo narių ar ministrų atlyginimus nematau jokios prasmės. Bet kuriuo atveju, turiu pasakyt, kad tikrai laikysimės labai aiškios principingos nuostatos – krizės įveikimą, tam tikra prasme išėjimą iš tos krizės visų pirma pajus pensininkai, po to tie, kurie uždirba mažiausiai, o Seimo nariams ir Vyriausybės nariams teks palaukti tos eilės pabaigos“, – savo principingą poziciją „Žinių radijo“ laidoje išsakė Vyriausybės vadovas.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Teisingumas – pamatinė kiekvieno europiečio teisė
  PIRMYN
  Aplinkos projektų valdymo agentūra: milijardas litų paramos lėšų – jau išmokėtas
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.