Valstybės naujienos

 • Vyriausybė ir Trišalė taryba rugsėjį tarsis dėl nedarbo ir biudžeto deficito mažinimo bei minimalaus mėnesinio atlyginimo

 • Institucijos: Vyriausybė
  Temos: Ūkis
  Data: 2011-05-31

  Šiandien susitikęs su Trišalės tarybos nariais, Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius aptarė valstybės ekonomines, finansines bei socialines perspektyvas ateinantiems metams, diskutavo apie minimalaus mėnesinio atlyginimo (MMA) didinimą.

  Pasak premjero, svarstant MMA didinimą, pirmiausia būtina pažvelgti plačiau – įvertinti šalies makroekonominę situaciją ir finansines galimybes. Vyriausybės vadovo teigimu, MMA nėra vienintelis svarbus klausimas, dėl kurio būtina susitarti – nemažiau svarbu toliau kovoti su nedarbu, mažinti biudžeto deficitą.

  “Būtų gerai, jeigu pasiektume bendrą susitarimą tarp Vyriausybės ir Trišalės tarybos dėl esminių dalykų – tiek šalies finansų, tiek ekonomikos, ypač bedarbystės reikalų ir darbo užmokesčio reikalų. Tokį susitarimą pradėtume rengti nedelsiant. Prie tokio susitarimo galėtume grįžti rugsėjo mėnesį”, – sakė Ministras Pirmininkas.

  Premjeras A. Kubilius išreiškė viltį, kad Taryba diskutuodama sugebės matyti kompleksinę situaciją ir priminė Trišalės tarybos nuostatus, jog „Taryba turi skirti dėmesį visiems aktualiems ekonominės ir socialinės raidos klausimams, makroekonominiam ir socialiniam šalies stabilumui“.

  Trišalėje taryboje darbdaviams ir darbuotojams atstovauja Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija, Lietuvos profesinė sąjunga “Solidarumas” ir Lietuvos darbo federacija.

  Kitas Trišalės tarybos posėdis planuojamas rugsėjo mėnesį.

  Vyriausybės informacija

 • ATGAL
  Miškai – visos tautos turtas
  PIRMYN
  Šeimų šventėje susirinko šeimos iš visos Lietuvos
 • Mūsų draugai:
 • ELP grupė
 • Bernardinai.lt
 • Europarlamentaras Algirdas Saudargas

Copyright © 2011 apzvalga.eu. Visos teisės saugomos.

Draudžiama tinklapyje „Apžvalga“ paskelbtą tekstinę ir vaizdinę medžiagą panaudoti kitose žiniasklaidos priemonėse arba platinti šio tinklapio medžiagą kuriuo nors pavidalu be „Apžvalgos“ leidėjų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Apžvalgą“ kaip šaltinį.